سوالات متداول

چگونه با قانون جذب آشنا شوم؟

در گروه تحقیقاتی یکشو محصولی با نام قانون جذب تولید و در اختیار شما قرار دارد. با تهیه این دوره میتوانید با مبحث قانون جذب به طور کارمل آشنایی پیدا کنید. همچنین قبل از خرید این محصول نیز می توانید با تماشای ویدئو ها و مقالاتی که به صورت رایگان بر روی سایت قرار گرفته اند، دانش خود را در این زمینه افزایش دهید. با تماشای این ویدئوها و خواندن این مقالات با دیدگاه قانون جذب آشنا خواهید شد و تصمیم گیری برای تهیه دوره ها و صرف زمان و انرژی برای تغییر از این دیدگاه برای شما آسانتر خواهد بود.

یا تضمینی برای موفقیت من وجود دارد؟

اگر منظور از تضمین، ضمانت نامه یا نوشته ای کتبی و امضا شده باشد که “پس از استفاده از دوره ها می توانید موفق شوید و اگر موفق نشدید هزینه یا خسارت وقت و انرژی ای صرف کرده اید به شما پرداخت می شود”، خیر چنین تضمینی وجود ندارد. اما دیدن افراد بسیار زیادی که از این دوره ها استفاده کرده و می کنند و توانسته اند زندگی خود را تغییر دهند، می تواند تضمین خوبی برای شما باشد. در واقع میزان موفقیت هر فردی به میزان کنترل ذهن و احساس او برمی گردد. طبیعی است که توان و انرژی هر فرد برای کنترل ذهن و احساسات متفاوت است و به همین دلیل است که افراد نتایج متفاوتی کسب می کنند.

آیا با قانون جذب می توانم بدون کار کردن و از درون خانه پول و ثروت و اهدافم را جذب کنم؟

اولین گام برای موفقیت داشتن ذهنی ثروت مند است. اگر باورهای فقیرانه در ذهن شما رسوب کرده باشد، به هر کاری دست بزنید شکست خواهید خورد و فرصت های پولساز به سراغ شما نخواهند آمد. اما اگر ذهنتان را برای ثروتمند شدن برنامه ریزی کنید، آنگان فرصت ها خود به خود به سراغ شما می آیند. ممکن است اهدافتان به صورت هدیه به زندگی شما وارد شوند یا نیاز باشد برای بدست آوردن آنها کاری انجام دهید. اما هر چه باشد، پس از برنامه ریزی ذهنی، فرصت ها خود به خود به سراغ شما می آیند و در آن زمان مشخص می شود که آیا برای کسب پول و ثروت دلخوان نیاز به انجام کاری هست یا خیر.

چه مدت برای دستیابی به اهدافم زمان لازم است؟

با آغاز تمرین و کار کردن برای برنامه ریزی ذهن خود، می توانید نشانه های بسیار کوچکی از ورود اهداف به زندگیتان را مشاهده کنید. اما برای ورود کامل خواسته هایتان، زمان لازم است. زمان آن مشخص نیست و به قدرت باورهای ذهنی شما بستگی دارد. به مرور و با تمرین بر روی باورهایتان، کم کم تحولات کوچک آغاز و پس از گذشت زمان، جریان ها و اتفاقات بزرگ و بزرگتر می شود. در حقیقت مانند یک هنرجوی موسیقی که هر چه میزان تمرین او در طول روز بیشتر باشد، زودتر به یک نوازنده ی خوب تبدیل می شود؛ موفقیت در برنامه ریزی ذهن نیز به میزان تمرین شما بستگی دارد.

آیا با خرید دوره ها و انجام یک بار تمرینات، موفقیت من رقم میخورد؟

خیر! این سوال مانند آن است که بگوییم، “آیا با یک بار رفتن به بدنسازی من بدنی ورزیده و شبیه به افراد موفق در این حوضه پیدا می کنم؟”. همانگونه که ما هر روز نیاز داریم تا غذا بخوریم، آب بنوشیم، بخوابیم، با دیگران ارتباط برقرار کنیم، ورزش کنیم و… به همان نسبت نیز باید بر روی ذهن خود کار کنیم و ورودی های ذهنی خود را کنترل و مدیریت کنیم. شما برای داشتن یک زندگی موفق نیاز دارید تا هر روز زمانی را برای برنامه ریزی و تقویت باورهای ذهنتان اختصاص دهید. زیرا با رها کردن تمرین ها و قرار گرفتن در معرض رسانه ها و محیط، کم کم به همان صورت که زندگی خود را به شکل مثبت دگر گون کرده اید، به حال قبل باز خواهید گشت.

آیا قانون جذب تنها برای کسب مادیات است؟

خیر! در هر جنبه ای از زندگی اگر مشکلی حس می کنید اعم از روابط، معنویات و ارتباط شما با خدا، سلامتی، ثروت، حس خوب، آرامش و شادی و هر چیز دیگری که نیاز به موفقیت یا تغییر دارد، می تواند از طریق قانون جذب بهبود یافته یا تغییر کند. در واقع تنها راه تغییر و دستیابی به خواسته ها استفاده از برنامه ریزی ذهن و قانون جذب است. ما در این گروه آموزشی به شما کمک می کنیم که راه دستیابی به خواسته هایتان را بشناشید و بیاموزید و تا پایان این مسیر در کنارتان خواهیم بود.

آیا قانون جذب با مذهب و دین اسلام منافاتی ندارد؟

خیر! چنین موضوعی در ابتدا ذهن ما را نیز به خود مشغول کرد. سپس با مطالعه قرآن و آموزه های دینی به این نتیجه رسیدیم که نه تنها قانون جذب با دین منافاتی ندارد بلکه در یک راستا هستند. خداوند برای خلقت کائنات نیز از همین روش استفاده کرده است و در جای جای قرآن به آن اشاره فرموده است. در دوره های مختلف در مورد ارتباط قرآن و قانون جذب و راه دستیابی به اهداف از این طریق بحث خواهد شد.

پس از خرید محصولات و انجام تمرینات، برای همیشه در مدار موفقیت خواهیم بود؟

خیر. برنامه ریزی ذهن و کار کردن بر روی باور ها مانند غذا خوردن، آب خوردن، عبادت کردن، ورزش کردن باید طبق برنامه و هر روز انجام شود. اگر به باشگاه بدنسازی بروید، بدن خوبی خواهید داشت اما پس از ترک ورزش به مرور دوباره به جایگاه اول باز خواهید گشت. تغییر باورها و مدارها نیز به همین صورت هستند.

اگر پاسخ سوال خود را در بالا نیافتید،

در ادامه چند راه برای ارتباط با من به شما پیشنهاد می شود:

 

 

به پشتیبانی نیاز دارید؟
پس از مطالعه بخش “سوالات متداول” اگر باز هم نیاز به پشتیبانی دارید می توانید از طریق شماره تلفن ها درج شده در بخش تماس با من یا از طریق فرم تماس، با ما در ارتباط باشید.

مطالعه نظرات
برای درک بهتری از هر محصول یا موضوع مورد نظر، می توانید به بخش نظرات آن محصول یا بخش مراجعه کرده و پرسش و پاسخ سایر دوستان و مخاطبان این گروه آموزشی را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید