گروه تحقیقاتی یکشو

ویدئوهای آموزشی و انگیزشی

فایل های صوتی آموزشی و کتاب

کتاب، متن و مقاله های آموزشی

درباره محصولات

تحقیقات علمی مختلف نشان می دهند که شیوه یادگیری در هر شخص متفاوت است. به طور کلی انسان ها برای یادگیری از سه طریقِ دیداری، شنیداری و تعاملی مطالب را می آموزند. هر انسان با یکی از این روش ها، موضوعات مختلف را بهتر فرامی گیرد. پس هر فرد برای فراگیری موثرتر و سریعتر، بهتر است روشی که برای او اثربخشی بیشتری دارد را شناسایی و مورد استفاده قرار دهد. البته این بدین معنی نیست که فردی که از روش شنیداری مطالب را بهتر می آموزد از روش های دیگر به هیچ عنوان چیزی نمی تواند بیاموزد، بلکه این بدین معنی است که روش های دیگر اثربخشی کمتری نسبت به روش صوتی برای وی دارند. همچنین اگر افراد از روش های مختلف در کنار یکدیگر استفاده کنند، مطالب را با عمق بیشتر و بهتری می آموزند. پس فرآیند یادگیری با یک روش و یک ابزار به کندی صورت می گیرد. حال اگر آن روش روش موثری برای فرد نباشد، این یادگیری به کندترین و غیر موثرترین شکل خود می رسد. برای همین برای رشد فردی و حرکت سریعتر به سوی موفقیت، لازم است از منابع آموزشی متنی، صوتی و تصویری با هم استفاده کنیم. این اقدام همچنین سبب می شود آموزش های مختلف در مورد یک موضوع مشخص را، از طریق حواس مختلف درک و به ذهنمان وارد کنیم. این کار بر ثبت بهتر این قوانین و آموزه ها، در ذهن و ضمیر ناخودآگاه و باورسازی بهتر کمک می کند. بدین منظور از دوستان و علاقه مندان عزیز که در جهت پیشرفت، ترقی و موفقیت گام برمی دارند دعوت می شود مجموعه ای از محصولات موفقیت مختلف را تهیه و مورد استفاده قرار دهند. همچنین محصولات به گونه ای تهیه شده که در کنار هم و در کل می توانند به شکل موثر تر و بهتری به شما کمک نمایند.

در بالا سه آیکن وجود دارد که با کلیک بر روی هرکدام می توانید به محصولات موفقیت مختلف از نوع متنی، صوتی و تصویری دسترسی پیدا کنید.

ویدئوی معرفی محصولات موفقیت

برای آشنایی بیشتر با محصولات آموزشی گروه تحقیقاتی یکشو و طریقه استفاده اثر بخش از آنها ویدئوی کوتاه زیر را تماشا کنید.

مهارت های ما و آنچه تا کنون کسب کرده ایم

 

 

 

آشنایی با نگرش قانون جذب

در ابتدا برای آشنایی بیشتر شما با نوع تفکر و شیوه ای که از آن طریق به جهان می نگریم، محصولاتی را تهیه کرده ایم و به رایگان در اختیار شما دوست عزیز قرار داده ایم. با مطالعه مقالات و یا تماشای کلیپ های آموزشی رایگان، با نوع نگرش ما و روشی که برای موفقیت برگزیده ایم آشنا خواهید شد.

دریافت نتایج مثبت از محصولات رایگان
محصولات رایگان، چکیده ای ارزشمند از سایر محصولات است. با خواندن و شنیدن این هدایای رایگان میتوانید تا حدودی تغییر و تحول در زندگیتان را تجربه کنید. مانند بدست آوردن حس بهتر، آرامش بیشتر، شروع حرکت جریانهای مالی و…

خرید بسته های آموزشی
اگر مقاومت های ذهنی شما برای پذیرش مطالب سایت کم باشد، نتایج واضح تر و بزرگتری را تجربه خواهید کرد و به صورت خودکار محصولات را پس از مدتی خریداری می کنید و آگاهی های ارائه شده را با کیفیت بهتر و جزئیات بیشتر دریافت می کنید.

دیدن، شنیدن و خواندن و سپس تمرین، تمرین، تمرین
هر بسته آموزشی حاوی یکسری آگاهی ها و یکسری تمرین های ارزشمند و قدرتمند است که طبق برنامه ای مشخص، هر روز باید انجام شوند. دیدن این محصولات بدون تمرین نتیجه ای در بر نخواهد داشت و آنچه تغییر ایجاد می کند، انجام تمارین هر محصول است.

اشتراک گذاری نتایج
اگر متعهد به انجام تمرین های هر محصول باشید، شروع تغییرات را پس از مدتی احساس خواهید کرد. دقیقا مانند بذری که در دل خاک قرار گرفته ابتدا نتایج کوچ هستند. اما پس از مدتی تغییرات بیشتر و بزرگتر خواهند شد. وظیفه ی شما در قبال ما و سایر دوستان هم مسیر با شما، ایجاد انگیزه و حس مثبت است. با اشتراک گذاری نتایج مثبت می توانید به روند موفقیت و تغییر سایر دوستان کمک کنید.

تغییر در هر جنبه ای که برای شما ضروری تر است، می توانید مطالب مرتبط با آن را از این بخش دنبال کنید.

سلامتی جسم و روح
یک فرد بیمار گاهی حاضر است هر آنچه از اموال و دارایی دارد را بدهد تا سلامتی خود را بازیابد. یک فرد بیمار نمیتواند به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کند و آرامش و شادی و حس خوب برای او معنا ندارد. به همین دلیل توصیه می کنم اگر از لحاظ جسمی در وضعیت خوبی نیستید، ابتدا روند تغییر را از بخش سلامتی شروع کنید.

روابط مالی درآمد و ثروت
اگر به سختی کسب درآمد می کنید، اگر برای بدست آوردن آنچه اکنون دارید سالها تلاش کرده اید، اگر مدام تغییر و پیشرفت را در وضعیت مالی خود تجربه نمیکنید، باید بدانید که ذهن ثروتمندی ندارید. با دنبال کردن مطالب این بخش، در مدار ثروت و کسب موفقیت های مالی بیشتر قرار بگیرید.

روابط عاطفی همسر، دوستان و …-
اگر به دنبال یافتن فرد مناسبی برای ازدواج هستید یا اگر ازدواج کرده اید اما روابط شما مطابق میل شما نیست؛ یا با دوستان و همکاران مدام در کشمکش و جنجال هستید، آگاهی های این بخش می تواند به شما کمک بسیار زیادی در جهت تغییر اوضاع بکند.

حس شادی و خوشبختی رامش و رضایت از زندگی بیشتر بدانید
افراد کمی نیستند که با وجود سلامتی و ثروت، اما حس خوبی ندارند، انگیزه برای حرکت و پیشرفت در آنها دیده نمی شود. در روزمرگی و یکنواختی زندگی غرق شده و از هیچ چیز حس خوبی دریافت نمی کنند. اگر جزء این گروه از افراد هستید، باید بدانید نکات زیادی را در زندگی نادیده گرفته و یا فراموش کرده اید. با مرور این نکات حس خوب را به شما باز می گردانیم.

دیدگاهتان را بنویسید