Previous
Next

گروه تحقیقاتی یکشو مرجع آموزش موفقیت

همه چیز در این دنیا منظم و دقیق آفریده شده است. برای انجام هر فعالیت مانند ساخت یک بنا، پرورش گیاهان، یا حتی پختن یک غذای لذیذ و به طور کلی انجام درست کارها، باید نظم پیچیده میان پدیده های جهان را کشف کنیم.

با وجود اینکه می دانیم همه چیز بسیار دقیق و منظم است؛ اما اگر در مورد روش های موفقیت از یک فرد سوال کنید، احتمالا جواب های مبهمی در این مورد دریافت می کنید. بعضی ها تلاش، پشتکار و سختکوشی را پیشنهاد می دهند. برخی به تقدیر و سرنوشت معتقد هستند. تعدادی نیز خواندن نماز و روزه، توسل و… .

به نظر شما عجیب نیست که تمام عالم سراسر نظم و هماهنگی است اما در مورد موفقیت هیچ قانون و نظمی وجود نداشته باشد؟ بدون شک در این مورد نیز قوانین و نظام دقیقی پابرجاست. اما این قوانین چه هستند؟

پخش ویدیو

دلیل شکل گیری گروه تحقیقاتی یکشو

دلیل شکل گیری گروه تحقیقاتی یکشو مرجع آموزش موفقیت شناخت قوانین حاکم بر جهان و کائنات است. ما در این گروه تحقیقاتی قانون جذب را می آموزیم. قانون جذب چیزی است که با پیروی از آن می توانیم تمام اهداف و رؤیاهایمان را جذب کنیم.

در واقع همه چیز با یک تضاد آغاز می شود. تضادی که در برخورد با موانع و مشکلات به وجود می آید. در این تضادها نیروهایی وجود دارد. نیروهایی که به یک تصمیم برای تغییر تبدیل می شود. هر چه این تصمیم جدی تر باشد، تعهد برای رسیدن به آن نیز بیشتر می شود. تعهد در فرد انگیزه و حرکت ایجاد می کند. با حرکت در مسیر اهداف، به سدهایی بر می خوریم؛ که همان موانع ذهنی و باورها هستند. هر چه آنها را با اهداف و مسیر حرکتمان هماهنگ تر کنیم، موفقیت با سرعت بیشتری کسب می شود.

فرهاد کوکائیان: به سایت من خوش آمدید!

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین محصولات

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

WeCreativez WhatsApp Support
شما می توانید سؤالات و درخواست های خود را به صورت آنلاین در واتساپ برای ما ارسال کنید
👋 سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم؟